Certyfikaty / Referencje

„Szkolenie zostało przeprowadzone z należytą starannością, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Wykładowca reprezentował duży zasób wiedzy z omawianego zakresu…”

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach Wiesław Łyś

„Wykonanie usługi przez Pana Tomasza Sałudę … spełniło wszystkie nasze oczekiwania i charakteryzowało się bardzo wysoką jakością, profesjonalną znajomością tematu i rzetelnym wykonaniem. …”

Dana S.C. Jacek Wróbel i Przemysław Wróbel

"... Pan Tomasz Sałuda ... od 2009 roku współpracuje z Centrum Medycznym Szpital św. Rodziny... Współpraca ta przebiega w sposób niezakłócony i bardzo sprawny. ..."


Dr n.med. Andrzej Marcinkiewicz - Dyrektor Działu Medycyny Pracy Centrum Medyczne Szpital Św. Rodziny

"... W toku współpracy firma okazał się solidnym i rzetelnym partnerem. ... Wiedza i doświadczenie pracowników Biura Doradczo-Usługowego TSAL-BHP oraz sposób i jakość powierzonych im obowiązków pozwala nam wystawić pozytywną opinie i rekomendować jako firmę godną zaufania. ..."


dr inż. Elżbieta Polak - Dyrektor oddziału Instytutu biotechnologii przemysłu Rolno-spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego

"... Wszystkie szkolenia są wysoko oceniane przez naszych pracowników, którzy przedewszystkim wysoko oceniają wiedzę, zaangażowanie oraz profesjonalizm osób prowadzących szkolenia. ..."


Marcin Golisz - Firma MaxV

"... Prowadzącu szkolenie Pan Tomasz Sałuda posiadał odpowiednią wiedzę w tej dziedzinie, a znajomość obowiązujących przepisów umożliwiła właściwe przygotowanie pracowników do bezpiecznego wykonywania powierzonych im zadań. ..."


Lucyna Siewierska - Oficyna Wydawnicza Nowy Łowiczanin

"... Wysoki poziom wiedzy, sposób przekazywania informacji oraz profesjonalizm w podejściu do klienta i przeprowadzanych szkoleń sprawia, że mogę polecić usługi świadczone przez Bioro Doradczo-Usługowe TSAL-BHP jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych."


Emilia Feiczyńska - Kierownik Biura Stowarzyszenia Powiatów i Gmin Dorzecza Bzury

"... Firmę należy docenić za wysoką jakość usługi. Reprezentowany przez Pana Tomasza Sałudę zasób wiedzy zakresu BHP, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach i pozwala śmiało nazwać profesjonalistą w swojej dziedzinie. ..."


Przemysław Milczarek - Członek zarządu Związku Międzygminnego "Bzura"

"... Realizowane szkolenie zostało ocenione jako profesjonalne, zarówno pod względem tematyki, jak i sposobu prowadzenia zajęć. ..."


Waldemar Buda - Dyrektor biura poselskiego Janusza Wojciechowskiego Posła do Parlamentu Europejskiego